O nas

CTI Plus to spółka założona w 2013 roku przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży inżynierii oprogramowania, a zarazem pasjonatów tej dziedziny. Tworzymy wysokiej klasy oprogramowanie na indywidualne zamówienie klienta. Nasza oferta obejmuje strony, sklepy i portale internetowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne z systemami Android, Windows Phone oraz iOS. Naszą specjalnością są portale oraz aplikacje z trasmisjami wideo. Wyróżnia nas indywidualna odpowiedź na potrzeby każdego klienta, zaawansowanie technologiczne oraz profesjonalizm wykonania. Nie boimy się trudnych wyzwań i realizujemy nawet najbardziej nowatorskie pomysły.

GWARANCJA JAKOŚCI

Stale zdobywamy nowe umiejętności poparte licznymi certyfikatami.

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania. Nasz kod oprogramowania sprawdzamy zawsze pod kątem zgodności z aktualnymi normami i standardami. Nasze strony internetowe powstają w oparciu o najnowsze rozwiazania techniczne i graficzne. Na każdy nasz produkt dajemy wieczystą gwarancję oraz bezpłatną aktualizację techniczną w przypadku pojawienia się nowych wersji przeglądarek internetowych i systemów operacyjnych.

DOŚWIADCZENIE I KREATYWNOŚĆ

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – realizujemy nawet najbardziej oryginalne projekty i tworzymy zupełnie nowe rozwiązania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobrze wiemy jakie rozwiązania najbardziej sprawdzają się w praktyce. Zawsze mamy na uwadze Twoje cele biznesowe.

Jak działamy?

Oto jak przebiega współpraca z nami:

1. KONTAKT

Kontaktujesz się z nami, proponując wstępny pomysł bądź oczekiwania.

2. OFERTA

Ustalamy wstępne założenia projektu i przedstawiamy naszą ofertę.

3. UMOWA

Podpisujemy umowę.

4. PROJEKT

Na tym etapie całą inicjatywę tworzenia strony przejmuje nasza firma: w krótkim terminie przygotowujemy projekt graficzny nowej strony (format *jpeg), po naniesieniu ewentualnych poprawek i akceptacji propozycji graficznych przygotowujemy wersję testową strony.

5. TESTY

Do wersji testowej strony wprowadzamy wszelkie niezbędne informacje, zdjęcia itp. po czym publikujemy stronę na serwerze pod prawidłową domeną.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?