Rekrutacja

Młodszy programista aplikacji internetowych

Prosimy o przesyłanie CV na adres info@ctiplus.pl

OBOWIĄZKI

  • projektowanie aplikacji i baz danych
  • programowanie aplikacji
  • tworzenie i doskonalenie nowych narzędzi pracy

WYMAGANIA

  • znajomość PHP
  • min. podstawy MySQL, JavaScript, HTML5 i CSS3
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • dyscyplina wewnętrzna
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami na raz
  • umiejętność pracy w zespole
  • traktowanie swojej pracy jako pasji, nie przymusu
  • kreatywność

Specjalista ds. marketingu

OBOWIĄZKI

  • tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki i strategii firmy w zakresie marketingu i e-marketingu
  • wdrażane i opracowywanie działań mających na celu promocję wizerunku firmy oraz jej marek
  • planowanie, realizacja i weryfikacja jakości materiałów i działań reklamowych
  • opracowywanie i realizacja planów marketingowych
  • prowadzenie oraz nadzór działań i akcji prowadzonych na portalach społecznościowych
  • współpraca, projektowanie oraz nadzór przy wdrażaniu nowych produktów
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych

WYMAGANIA

  • praktyczna wiedza z zakresu e-marketingu, reklamy internetowej, (CPC/PPC,CPM,CPA), mediów społecznościowych
  • znajomość zagadnień SEO i SEM
  • wiedza z zakresu wdrażania strategii marketingowych, przeprowadzania analiz oraz opracowywania zestawień sprzedażowo - marketingowych
  • wykształcenie wyższe (preferowany marketing/reklama/komunikacja)
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz ich racjonalnego uzasadniania
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i doskonała organizacji pracy
  • nastawienie na realizację celów
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • różnorodność projektów
  • pracę, w której kreatywność nie jest ograniczana, w przyjaznej atmosferze z doświadczonym i zgranym zespołem
  • budżet i możliwości techniczne, a także wsparcie innych działów firmy na realizację Twoich pomysłów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?